Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Személyszállítási szakértő (vágányzári) (Budapest)

  • MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Budapest, Pest, VIII. kerület
  • A hirdetés 7 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

SZEMÉLYSZÁLLÍTÁSI SZAKÉRTŐ
(VÁGÁNYZÁRI)

munkatársat keresünk

Érdekelnek a személyszállítással kapcsolatos feladatok? Kiváló szervezőképességgel rendelkezel? Otthon vagy a tervezésben? Jelentkezz csapatunkba!

Feladatok

  • javaslatokat tesz és közreműködik a vágányzári technológiák kidolgozásában
  • koordinálja a karbantartó, pályafelújító vágányzári tevékenységeket
  • szabályozza és ellenőrzi a vonatpótló autóbuszok megrendelését, tervezi a menetrendjét
  • javaslatokat ad a hatékonyságnövelésre

Munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • felsőfokú vasúti szakképesítés
  • szakmai gyakorlat
  • vasúti ismeretek

Amit kínálunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • béren kívüli juttatás (Cafeteria: 271.400 Ft/év, étkezési hozzájárulás 92.900 Ft/év SZÉP kártyára utalással, a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás)
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon

Munkavégzés helye
Budapest, Könyves Kálmán Krt. 54-60.

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Laurinyecz Zita Márta 1/511-8712 / 01-87-12

2019. július 16.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Budapest
Pest
VIII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Szállítási mérnök
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-menedzser, Karbantartó-mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre