Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Személyi sofőr

  • Diamond Sphere Trading LLP Magyarországi Kereskedelmi Képviselet
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 106 napja lejárt

Diamond Sphere Trading LLP

Budapesti cég azonnali kezdéssel

SZEMÉLYI SOFŐR

pozícióba keres munkatársat

Amit elvárunk:

  • minimum 2-3 éves balesetmentes, személyi sofőr gyakorlat (igazolható referencia, ajánlólevél előnyt jelent)
  • középfokú, magabiztos angol nyelvtudás
  • jó szervezőképesség

Feladatok:

  • személyszállítás
  • autók mosása, tisztítása, karbantartása
  • műszaki vizsgaidőpontok és határidők figyelése, vizsgák lebonyolítása
  • szervizeltetés
  • irodai beszerzések intézése
  • vásárlások intézése
  • gépkocsi flotta adminisztrációja

Amit kínálunk:

  • kiemelt fizetés
  • teljes munkaidő
  • irodai háttér
  • exkluzív környezet

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges: fényképes szakmai önéletrajz magyar és angol nyelven

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Flottakezelő
Szakmunka / fizikai munka > Futár, Gépkocsivezető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre