Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Személyi asszisztens

  • EUWORK Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 48 napja lejárt

SZEMÉLYI ASSZISZTENST

keresünk külföldi tulajdonban lévő befektetési cég igazgatója mellé napi 8 órás munkaidőre. (Bizalmi pozíció!)

Elvárások:

  • kiváló angol nyelvtudás
  • magára, munkájára és környezetére ígényes legyen
  • magabiztos számítógépes ismeret

Feladatok:

  • napi ügyek intézése
  • kapcsolattartás partnerekkel
  • igazgató munkájának támogatása
  • esetenkénti fordítás/tolmácsolás
  • számlázási feladatok

Fizetés: megegyezés szerint

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Irodavezető, Menedzser asszisztens, Titkárnő, Ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre