Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Személyi asszisztens

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.01.22.
Jelentkezési határidő: 2019.01.24.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Személyi asszisztensi feladatok ellátására keresünk kollégát.

Feladatkör, felelősségek:

•- A vezető részére személyi asszisztensi feladatok ellátása, napi menetrendjének koordinálása (naptárkezelés, találkozók és megbeszélések szervezése).

•- A vezető munkájának teljes körű támogatása, az általa igényelt információk összegyűjtése, rendszerezése.

•- Általános adminisztrációs és szervezési feladatok ellátása, megbeszélések, rendezvények előkészítése, szervezése.

•- Esetenként tárgyalásokon való részvétel, a vezető képviselése.

•- Egyéb, a vezetői munkájához szükséges asszisztensi, személyi titkári feladatok elvégzése.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•- Legalább középfokú végzettség.

•- Személyi asszisztensi vagy/és irodavezetői munkakörben szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat.

•- Megbízhatóság, rugalmasság, lendületesség, proaktivitás.

•- Kiváló kommunikációs készség, precizitás.

Nyelvtudás:

középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

A megbízó cég profilja:

Megbízó cégünk egy ingatlankezeléssel és fejlesztéssel foglalkozó, magyar tulajdonban lévő Holding.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.01.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre