Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Személyi asszisztens (CVO_18_Ass)

HÜBNER-H Gumi- és Műanyagipari Kft.
Régió: Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.01.19.
Jelentkezési határidő: 2019.01.03.

Hübner - Légy te is csapatunk tagja!

NYITOTT POZÍCIÓ

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2500 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, Magyarországon már több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már több, mint 750 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Személyi asszisztens (CVO_18_Ass)

Feladatai:

  • A vezető részére személyi asszisztensi feladatok ellátása, napi menetrendjének koordinálása (naptárkezelés, találkozók és megbeszélések szervezése)
  • A vezető munkájának teljes körű támogatása, az általa igényelt információk összegyűjtése, rendszerezése
  • Általános adminisztrációs és szervezési feladatok ellátása, belső – külső megbeszélések, rendezvények előkészítése, szervezése
  • Döntés-előkészítési anyagok, prezentációk készítése, táblázatkezelés, dokumentumok, jegyzőkönyvek megírása
  • Egyéb, a vezetői munkájához szükséges asszisztensi, személyi titkári feladatok elvégzése

Elvárás:

  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • Felsőfokú végzettség
  • MsOffice magabiztos használata

Előny:

  • Személyi asszisztensi vagy / és irodavezetői munkakörben szerzett gyakorlat
  • Megbízhatóság, lendületes, jó szervezőkészség, proaktív hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs készség, precizitás

Amit kínálunk:

  • Széleskörű juttatási rendszer,
  • Számos rendezvény a kikapcsolódáshoz,
  • Tiszta, rendezett munkakörülmények.

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével magyar és a kiírás szerint német valamint angol nyelven várjuk.

Hübner logó
HÜBNER-H Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11.
www.hubner-group.com/hungary/
facebook.com/hubnerhungary
Hübner facebook QR kód

A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója elérhető honlapunkon (www.hubner-hungary.com) az Adatvédelmi Szabályzat menüpont alatt. Hirdetésünkre való jelentkezésével elfogadja a fenti adatvédelmi tájékoztatót.

Helyek Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Irodavezető, Menedzser asszisztens, Szervező, Titkárnő, Ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2018.12.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre