Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Személygépjármű munkafelvevő / Szerviz tanácsadó

  • Szakmunkásállások.hu
  • Budapest, Pest
  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Személygépjármű munkafelvevőket

keresünk márkaszervizünkbe

Főbb feladatok:

  • Személygépjárművek javításaihoz kapcsolódó munkafelvételi folyamat lebonyolítása
  • Előjegyzés kezelés elvégzése
  • Ügyféligények rögzítése, tanácsadás
  • Árajánlat készítése
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Javítások minőségének ellenőrzése átadás előtt

Állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Személygépjármű szervíz munkafelvevői területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélközpontú hozzáállás, határozott kommunikációs készségek

Amit kínálunk:

  • Fizetés tapasztalattól függően: nettó 300 - 350 000 Ft (teljes bejelentés)
  • Nemzetközi cég, jól felszerelt műhelyek
  • Szakmailag elismert kollégák, szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Kapcsolattartó telefonszáma: +36703624901

Kapcsolattartó: Bana Adrienn

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező, Ügyintéző
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre