Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Személyes ügyfélszolgálaton kisegítő munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Szeged

Hozzáadva: 2019.11.29.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.

Az NKM Áramszolgáltató Zrt., a Nemzeti Közművek tagjaként, mintegy 775 ezer egyetemes és szabadpiacon vételező ügyfelet lát el villamosenergiával. Legfontosabb célkitűzése, hogy szolgáltatásának színvonalát, biztonságát és minőségét szem előtt tartva végezze munkáját, figyelembe véve a fogyasztók igényeit, csakúgy, mint a környezetvédelem és a társadalmi felelősségvállalás szempontjait.

Feladatok:

  • Ügyfelek tájékoztatása
  • Nyomtatványok kitöltetése
  • Az ügyfelek irányítása a megfelelő munkatárshoz

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott fellépés
  • Ügyfélközpontú hozzáállás

Munkaidő

  • Hétköznap 6.30-19.00 között, előre megbeszélt beosztás szerint - heti 2-3 hétköznap vállalása
  • A feladat teljesítése Szentes, Csongrád, Makó, Kiskunmajsa városában is zajlik, az utazást Szegedről egy kolléga biztosítja minden alkalommal, és az utazási időd is kifizetjük!

Amit kínálunk

  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Hosszú távú diákmunka
  • Bérezés bruttó 1000 Ft/óra

Előnyt jelent:

  • Rugalmas és nagy ráérés
  • Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz  honlapunkon keresztül. Kérjük, hogy különös gondot fordíts a helyes telefonszám, aktuális heti ráérés megadására. Aktuális önéletrajzod feltöltése előnyt jelent a kiválasztás folyamán.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!

Helyek Szeged
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.11.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre