Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Személyes ügyfélszolgálaton kisegítő munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Békéscsaba

Hozzáadva: 2019.10.19.
Jelentkezési határidő: 2019.10.29.

Az NKM Ügyfélkapcsolati Kft., a Nemzeti Közművek tagjaként, mintegy 775 ezer egyetemes és szabadpiacon vételező ügyfelet lát el árammal. Legfontosabb célkitűzése, hogy szolgáltatásának színvonalát, biztonságát és minőségét szem előtt tartva végezze munkáját, figyelembe véve a fogyasztók igényeit, csakúgy, mint a környezetvédelem és a társadalmi felelősségvállalás szempontjait.

Feladatok:

  • Ügyfelek tájékoztatása
  • Az ügyfelek irányítása a megfelelő munkatárshoz
  • Sorszámkiadás
  • Nyomtatványok kitöltetésében való segítségnyújtás

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott fellépés
  • A munka vállalása minimum 2 hónapig

Munkaidő

  • Hétfő, kedd, csütörtök, péntek  08.00-14.00, szerda 08.00-20.00, előre egyeztetett beosztás szerint

Amit kínálunk

  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Bérezés bruttó 857 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyt jelent:

  • Rugalmas és nagy ráérés
  • Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a lenti űrlap kitöltésével! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a helyes telefonszám megadására. Aktuális önéletrajzod feltöltése előnyt jelent a kiválasztás során.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!

Iratkozzon fel állásértesítőre