Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Személyes ügyfélszolgálaton kisegítő munkatárs - Monor

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Monor

Hozzáadva: 2019.04.30.
Jelentkezési határidő: 2019.05.04.

Az NKM Áramszolgáltató Zrt., a Nemzeti Közművek tagjaként, mintegy 775 ezer egyetemes és szabadpiacon vételező ügyfelet lát el villamosenergiával. Legfontosabb célkitűzése, hogy szolgáltatásának színvonalát, biztonságát és minőségét szem előtt tartva végezze munkáját, figyelembe véve a fogyasztók igényeit, csakúgy, mint a környezetvédelem és a társadalmi felelősségvállalás szempontjait.

Feladatok:

  • Ügyfelek tájékoztatása
  • Nyomtatványok kitöltetése
  • Az ügyfelek irányítása a megfelelő munkatárshoz

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Határozott fellépés
  • Ügyfélközpontú hozzáállás

Munkaidő

Kedd 08.00-12.00 és csütörtök 14.00-18.00

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Iratkozzon fel állásértesítőre