www.cvonline.hu

Személy- és vagyonőr (Budapest)

  • A hirdetés 63 napja lejárt

g4s

Személy- és vagyonőr

Vagyonőrként szeretnél izgalmas, változatos munkát végezni, ahol sokat lehetsz úton, rendelkezel vagyonőri végzettséggel és feddhetetlen az előéleted? Jelentkezz hozzánk!

Milyen feladatok várnak rád?

  • Pénz- és értékszállítás tervezett útvonalon, sokszínű ügyfélkör számára
  • Minimális papíralapú dokumentáció mellett gyors átadás átvételi folyamatok
  • ATM gépek feltöltése és javítása

Miért érdemes a G4S-nél dolgozni:

  • Teljes bejelentett munkabért kapsz, amihez még cafeteria is jár
  • Havonta jutalmazzuk a kimagasló teljesítményt
  • Korszerű, minden évszaknak megfelelő munkaruházatot biztosítunk
  • Előre tervezhető beosztással számolhatsz
  • Kapcsolatépítési lehetőség
  • Nálunk összetartó közösség tagja lehetsz
  • Nálunk igénybe vehetsz plusz szociális juttatásokat is (támogatások, kedvezmények, ingyenes belépők)

Ha érdekel a lehetőség, küldd el önéletrajzodat a lenti email címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Gépjárművezető, Gépkocsivezető
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika > Biztonsági őr, őr, Vagyonőr
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.21.