Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SZEMCSESZÓRÓ/CSISZOLÓ OPERÁTOR

Starjobs Magyarország
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.06.20.
Jelentkezési határidő: 2019.06.21.

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

Szemcseszóró/Csiszoló Operátor munkatársakat,

hosszútávra, Veresegyházra

Az aktuális termelési programban meghatározott repülőgép hajtómű alkatrész javítási folyamatban lévő alkatrésztisztítás-szemcseszórás operátori feladatainak elvégzése a kapcsolódó technológiai és minőségbiztosítási utasítások maradéktalan betartásával.

Feladatok:

  • Szemcseszóró gépek működtetése (beállítása és felügyelete)
  • Manuális és automatizált száraz szemcseszórás
  • Bevonatolás előkészítése (maszkolás)
  • Bevonatolt termékek utómunkálatainak elvégzése
  • Egyéb szemcseszóráshoz és csiszoláshoz kapcsolódó technikai feladatok ellátása

Elvárások:

  • Karosszéria lakatos végzettség vagy fémipari végzettség
  • Alap szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office használat)
  • Kézügyesség
  • Három műszakos munkarend vállalása

Juttatások:

Egy - vagy több műszak (műszakpótlékok II. m.: 14:00-22:00 30%, III. m.:  22:00- 06:00 40%.)

·       Műszakpótlékok:

Hétköznapi túlóra: 50%

Hétvégi túlóra: 100%

Vasárnapi pótlék: 50%

·      Egészségbiztosítások széleskörű kínálata, amely egy alapcsomagot magában tartalmaz (az arany csomag alanyi jogon, a belépés napjától a cafeterián felül jár)   Alapvetően egy hirtelen, váratlanul fellépő betegség esetén az egészségbiztosító megszervezi és finanszírozza a munkáltató, illetve a kedvezményezettek számára (kiegészítő családi csomagok esetén) az egészségügyi szolgáltatást amelynek összegei az alanyi jogon járó arany csomag esetében:

Járóbeteg szakellátás.

Nagy értékű diagnosztika.

Egynapos sebészet.

Kockázati életbiztosítás (szintén alanyi jogon jár, a belépés napjától).

Munkába járási Támogatás a mindenkor érvényes Munkába járási Szabályzat alapján)

·      Hétvégi hazautazási támogatás.

·      Kedvezményes áru helyi étkezde igénybevétele

·      Ingyenes helyi konditerem használat, ingyenes személyi edző

·      Heti egyszeri gyümölcsnap

·      Családi nap és/vagy Sport nap

·      Masszázs

  • Szemvizsgálat, szemüveg térítés
  • Évenkénti tüdőszűrés

·      Munkavállalói segítségnyújtási program (személyes tanácsadás, családi tanácsadás, munkahelyi tanácsadás, jogi és pénzügyi tanácsadás)

·      Munkabérelőleg

·      Üzemi orvosi vizsgálatok

·      Vállalati kedvezmények

·      Kedvezményes angol nyelv oktatás heti rendszerességgel.

Kedvezményes készpénz juttatás

Széchenyi Pihenő kártya alszámlái

Erzsébet/Ajándék kártya

Önkéntes Pénztárak

Sport/ Kultúra utalvány

Iskolakezdési támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az szemcseszoro-csiszolo-operator_100@starjobs.hu  e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Veresegyház
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.06.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre