Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szélvédőcserét segítő munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Győr

Hozzáadva: 2019.12.08.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

Szélvédő javítás, csere szakszerűen, gyorsan, mobil kiszállítással. Autóüveg javítás, csere teljeskörű ügyintézéssel. A Carglass Magyarország hazánk legdinamikusabban fejlődő gépjárműüveg-javítószervize.

Carglass javít, Carglass cserél!

Feladatok:

  • szélvédőcserében való segédkezés

Elvárások:

  • jó fizikum
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • betöltött 18. életév
  • rugalmas ráérés

Munkaidő:

  • heti 2-4 teljes nap, 8.00-17.00

Amit kínálunk

  • diákbér: bruttó 1400 Ft/óra
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai tapasztalatszerzési lehetőség

Előnyt jelent:

  • győri vagy környéki lakhely / tartózkodási hely
  • hosszú távú munkavállalás (minimum fél év)

Ha felkeltette az érdeklődésed ez a diákmunka, akkor kérjük, hogy töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra!

Helyek Győr
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.12.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre