www.cvonline.hu

Szellőző- és klímaberendezés-szerelő, Ausztria és Svájc

Hozzáadva: 2017.12.21.
Hirdetés azonosító: 994275

Szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel.
Feladatok:

  • Klíma,- szellőző és légkezelő berendezések telepítése, szervizelése, karbantartása

Elvárások:
  • Minimum 3 éves tapasztalat
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Önálló, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Határozott idejű szerződés, hosszabbítási lehetőséggel
  • Szállás biztosítása
  • Havi bér NT. 2000-2800 EUR

Előnyök:
  • Szakirányú végzettség

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, László Nikolettát a következő telefonszámon: +36 70 665 5615 - munkanapokon 8-12 óráig.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Külföldi munka
Régió