Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szekunder diagnosztikai szakértő (Debrecen)

  • E.ON Hungária Zrt.
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 28 napja lejárt

Feladatok

  • Alállomási szekunder rendszerek üzembe helyezését megelőző felülvizsgálata, berendezések javítása, cseréje, üzemzavarainak elhárítása kivizsgálása
  • Üzem alatti mérések, ellenőrzések végzése
  • Laboratóriumi vizsgálatok végzése
  • Vizsgálatok, beavatkozások dokumentálása, eredmények kiértékelése
  • Védelem, automatika beállítások, paraméterezések elvégzése
  • Közreműködés rendszertechnikai kérdések, feladatok megoldásában
  • Közreműködés fejlesztések kidolgozásában
  • Munkacsoport vezetői feladatok ellátása
  • Alállomási KIF FAM munkavégzés
  • Készenléti szolgálat ellátása
  • Szerelési felügyelői feladatok ellátása
  • Szakismeretek, munkamódszerek folyamatos fejlesztése, elsajátítása, kreatív alkalmazása
  • Hatásköre az alállomások teljes szekunder rendszereire, valamennyi eszközére kiterjed, de elsődleges tevékenysége a NAF mezőkhöz, a NAF/KÖF és KÖF/KÖF transzformátor mezőkhöz és az alállomási közös mezőhöz kapcsolódik.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú (erősáramú) végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány
  • A2 – alapszintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Önálló állomás kezelői vagy villamosmű kezelői tanfolyam
  • Szakszolgálati FAM (KIFSZ-2) tanfolyam
  • Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló tanfolyam
  • Alállomási helyismereti jogosultság (F4/B, F5/1a) megléte

Amit kínálunk

  • Az alapbéren felül havi fix bérjuttatást (alapbér 15 %-a) biztosítunk
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keretet nyújtunk
  • Önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
  • Olyan kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat, és lehetőség családtagok bevonására a kedvezményes családi flottába
  • Az ország egész területén céges üdülőben pihenhet

A kiválasztási eljárás során az E.ON egyenlő esélyeket biztosít minden jelentkező számára nemzetiségre, korra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre való tekintet nélkül. A mi feladatunk az egyenlő esélyű részvétel technikai feltételeinek biztosítása. Kérjük, erre vonatkozó igényedet jelezd a pályázatodban.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre