www.cvonline.hu

Szegecselő munkatárs

  • A hirdetés 1148 napja lejárt

Partnercégünk BIATORBÁGYI telephelyére munkatársakat keresünk az alábbi betanított állásra:

Feladatok:

  • alumínium lemezek (kapcsolószekrény elemek) szegecselése,
  • kapcsolószekrények csomagolása, címkézése,
  • raktározási, anyagmozgatási feladatok, áruk kezelése.

Elvárások:

  • legalább 8 általános iskolai végzettség,
  • termelésben/gyártásban szerzett tapasztalat,
  • egészségügyi alkalmasság,
  • rugalmasság, precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • monotónia tűrés,
  • nagy munkabírás, terhelhetőség.

Amit kínálunk:

  • fix alapbér + műszakpótlék,
  • munkába járás támogatása,
  • cafeteria
  • kulturált munkakörnyezet,
  • modern géppark.

Munkavégzés helye:

  • Biatorbágy

Egyéb:

  • Munkaidő: H - P kétműszakos munkarend: 6:00-14:30 és 14.30-23:00 között.
  • Munkavégzés helye: Biatorbágy, Rozália ipari park

Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Biatorbágy
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő