www.cvonline.hu

Szedésvezető / Supervisor

  • Company_icon Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó
  • Location_icon Heves
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 6 napja lett frissítve

Partnerünk a legnagyobb gombaipari cég, mely 1990 óta található meg a hazai piacon. Az ő csapatukba keresünk

Szedésvezető/supervisor

kollégát.

Feladatok:

  • 20-40 fő irányítása

Elvárások:

  • Vezetői tapasztalat (gombaipari tapasztalat nem elvárás)
  • Középfokú végzettség
  • Jó állóképesség, munkabírás

Előny:

  • Angol vagy ukrán nyelvtudás

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes fizetés + bónusz
  • Béren kívüli juttatások
  • Szállás biztosítása, napi egyszeri meleg ebéd

Munkavégzés helye: Demjén

Helyek Heves
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Mezőgazdasági munka
Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termelési menedzser
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Mezőgazdasági szakember
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre