Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szárnyas feldolgozó állás, tapasztalat szükséges!

Trenkwalder Kft
Régió: Jánoshalma

Hozzáadva: 2019.11.13.
Jelentkezési határidő: 2019.12.02.

Mélykúton lévő partnerünk számára keresünk hölgyeket, 1 vagy 2 műszakba!

A cég saját állományába keres munkavállalókat!

Ha szeretnél egy biztos munkahelyet, ahol megbecsülik a munkádat, akár különböző juttatásokkal, jelentkezz nálunk!

Feladataid a következők lesznek:

  • Szárnyas állatok feldolgozása, előkészítése
  • Csomagolás, válogatás, darabolás

Elvárásunk csupán:

  • Hasonló munakörben szerzett tapasztalat
  • 8. általános iskolai végzettség
  • Higiéniás előírások betartása

Amit Mi adunk:

  • Több elemű kompenzációs csomag
Alapbér - Mozgóbér - Műszakpótlékok - Utazási költségtérítés
  • Dolgozói előleg
  • Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony!
  • Modern és tiszta munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Céges buszjáratok
  • Munkaruha

Helyek Jánoshalma
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.11.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre