Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szaniterszerelő - és fűtésszerelő - Németország, Bayern

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Németország

Bayern

Munkavégzés helye: Németország, Bayern

Munkakezdés ideje: azonnal

Német partnerünknek keresünk, hosszú távra, németül beszélő

Szaniterszerelő - és fűtésszerelőket (2 fő)

Az Ön feladatai:

– elsősorban műanyag és fém csövek összeszerelése, rögzítése

–másodsorban szaniterek beszerelése

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– tapasztalat csőszerelésben, szaniter szerelésben

– előny: hegesztési tapasztalat

– műszaki rajz olvasás

– előny: csőszerelő végzettség

– jogosítvány (B kategória) + saját autó bejáráshoz

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: kb. nettó 2800 euró / hó  (órabér + napi kiegészítő pénz együtt)

– munkáltató által biztosított szállás (350-450 euró / hó, egyágyas wifivel ellátott szoba)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Iratkozzon fel állásértesítőre