www.cvonline.hu

Számviteli vezető

  • A hirdetés 580 napja lejárt

Nagyvállalat

számviteli vezető

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • A számviteli előírásoknak megfelelő könyvelési rend kialakítása, irányítása,  ellenőrzése
  • A számviteli kontroll környezet működtetése
  • Könyvvizsgálathoz kapcsolódó feladatok irányítása és ellenőrzése
  • Ellenőrzési és értékelési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • A számviteli jogszabályok  alapos ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, gyakorlatiasság
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Szolgi Vállalat irányítási rendszer alapos ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör
  • Dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye

Jelentkezni szakmai,fényképes önéletrajzzal az alábbi jeligével: Számviteli vezető

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő