Ugrás a tartalomra
SZÁMVITELI VEZETŐ (13-9042)
pozícióba.

Biztos háttérrel rendelkező közétkeztetéssel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

SZÁMVITELI VEZETŐ

(13-9042)

pozícióba.

Feladatok:

  • Pénzügyi, számviteli tevékenységek vezetése, ellenőrzése
  • Számviteli feladatok tervezése, döntések előkészítése, végrehajtása
  • Kapcsolattartás a pénzügyi intézetekkel, hivatalokkal
  • Intézkedési tervek kidolgozása, végrehajtás ellenőrzése
  • Zárási feladatok elvégzése, auditok irányítása, beszámolók készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet
  • Biztos háttér
  • Versenyképes jövedelem

A munkavégzés helye: Budapest északi része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-9042”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest
Teljes munkaidős
3 -5 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása