Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Számviteli szakértő

HSA Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.09.17.
Jelentkezési határidő: 2019.10.02.

Feladatok:

  • Aktív részvétel számviteli és pénzügyi osztály meglévő folyamatainak fejlesztésében
  • A könyvelők és számlázók adózás és számvitel területén való szakmai támogatása
  • Közreműködés a szakterületet érintő informatikai rendszerek bevezetésében, fejlesztésében
  • Időszaki és éves zárási feladatok végrehajtásának támogatása
  • Részvétel az adóhatósági ellenőrzésben és a könyvvizsgálatban
  • Szabályzatok, nyilvántartások elkészítése, naprakészen tartása
  • Az ügyviteli tevékenységhez kapcsolódó egyéb feladatok végrehajtása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági, közgazdasági)
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Könyvvitelben, könyvelésben, adózásban szerzett tapasztalat
  • Jártasság a Navision vállalatirányítási rendszerben
  • Microsoft Word és Excel felhasználó szintű ismerete
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Analitikus gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Adótanácsadói végzettség
  • Angol nyelv ismerete

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre