Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Számviteli szakértő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.06.19.
Jelentkezési határidő: 2019.06.21.

OTP Bank Nyrt. Üzemviteli Nyilvántartási Főosztálya agilis, könyvelői szakképesítéssel rendelkező munkatársat keres

pozícióba

Feladatok:

  • OTP Bank szállítói számláinak könyvelése
  • OTP Bank kimenő vevő számláinak elkészítése: kiállítása, és könyvelése
  • vevő és szállítói analitika egyeztetése
  • havi/negyedéves/éves zárással kapcsolatos feladatok ellátása, ellenőrzések, egyeztetések elvégzése
  • kapcsolattartás a Bankon belüli társosztályokkal, valamint a partnerekkel

Akit keresünk:

  • középfokú iskolai végzettséggel rendelkezik
  • felhasználói szinten ismeri és használja a MS Word és Excel programokat
  • rövid határidejű munkákat gyorsan és hatékonyan végez
  • önállóan és csapatban is jól végzi munkáját
  • fejlett probléma feltáró és megoldó képességgel rendelkezik
  • jó kommunikációs és kapcsolattartó készséggel rendelkezik
  • megbízhatóan és pontosan végzi munkáját

Előnyt jelent:

  • SAP rendszer ismerete
  • könyvelési területen szerzett gyakorlat
  • regisztrált, mérlegképes könyvelői végzettség

Amit nyújtunk:

  • az ország legnagyobb, dinamikusan fejlődő bankjában egy lendületes csapat tagja lehetsz egy könnyen megközelíthető, modern irodai környezetben
  • sokrétű, érdekes feladat
  • 90 nap letelte után Cafeteria juttatás
  • mérlegképes továbbképzés biztosítása
  • teljes munkaidő 8 órás munkavégzéssel, rugalmas munkaidő beosztással

Munkavégzés helye: Duna Pláza Office 1138 Budapest, Váci út 178.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre