Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Számviteli szakértő

  • RecruIT Kft.
  • Dunaújváros, Fejér
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Cégjellemzők:

Ha szeretné tudását egy nagy múltú, a világ számos országában jelen lévő és piacvezető autóipari beszállító cégnél kamatoztatni, ahol elsajátíthatja a szakma fortélyait és egy egymást motiváló csapat tagja lehet, akkor ne habozzon, jelentkezzen! Megbízónk folyamatosan bővülő, a legmodernebb technológiákat alkalmazó üzemébe keresünk új kollégát.

A munkavégzés helye:

Dunaújváros környéke (Budapestről, Székesfehérvárról és a környékről ingyenes céges buszjáratok indulnak + lakhatási támogatás)

Feladatok:

  • Könyvelések ellenőrzése, jóváhagyása, útmutatás a kapcsolódó osztályoknak
  • Könyvvizsgálatban és adóhatósági ellenőrzésben való részvétel
  • Kapcsolódó havi és éves zárási feladatok elvégzése
  • KSH statisztikák készítése
  • Aktív és passzív időbeli elhatárolások nyilvántartása
  • SAP Product costing module kezelése
  • Tárgyi eszköz rendszer kezelése
  • Állami támogatás menedzselése
  • Biztosítások menedzselése

Elvárások:

  • Közgazdász végzettség (pénzügy / számvitel szakirányon)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Legalább 2 év releváns tapasztalat számviteli területen
  • MS Office programok ismeret

Amit partnercégünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (Cafeteria, teljesítményhez kapcsolódó bónusz, szállás lehetőség vagy albérlet támogatás, bejárási támogatás vagy buszjárat igénybevételének lehetősége, ingyenes vállalati étkezés, kedvezményes termékvásárlási lehetőség)
  • Szakmai fejlődési lehetőség, ill. karrier lehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Munkatársak folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Amennyiben a fentiek alapján magára ismer, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Helyek Dunaújváros
Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Közgazdász, Pénzügyi auditor, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre