Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Számviteli szakértő

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.03.23.
Jelentkezési határidő: 2018.11.02.

Pénzügyi szektorban tevékenykedő nagy múltú partnercégünk keres számviteli szakértő munkatársat.

Feladatok

IFRS implementálásának teljes körű koordinálása kontrolling oldalról- társosztályok segítségével, gyakorlatba való átültetésének felügyelete. Felügyeleti reportingban való aktív részvétel, havi / negyedéves zárási feladatok elvégzése. Kontrollinggal kapcsolatos feladatok ellátása ( terv/ tény elemzések, mérleg valamint eredmény kimutatások elemzése).

Elvárások

- Releváns gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
- Naprakész IFRS tudás
- Pénzügyi területen szerzett 3-4 éves szakmai tapasztalat
- magabiztos angol nyelvtudás

Amit a cég kínál

- Hosszú távú fejlődési lehetőség
- Változatos munkakör
- Szakmailag felkészült csapat

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2018.11.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre