Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Számviteli szakértő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.11.01.
Jelentkezési határidő: 2018.11.02.
Hirdetés azonosító: 1929898
lejárt

Pénzügyi szektorban tevékenykedő nagy múltú partnercégünk keres számviteli szakértő munkatársat.

Feladatok

IFRS implementálásának teljes körű koordinálása kontrolling oldalról- társosztályok segítségével, gyakorlatba való átültetésének felügyelete. Felügyeleti reportingban való aktív részvétel, havi / negyedéves zárási feladatok elvégzése. Kontrollinggal kapcsolatos feladatok ellátása ( terv/ tény elemzések, mérleg valamint eredmény kimutatások elemzése).

Elvárások

- Releváns gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
- Naprakész IFRS tudás
- Pénzügyi területen szerzett 3-4 éves szakmai tapasztalat
- magabiztos angol nyelvtudás

Amit a cég kínál

- Hosszú távú fejlődési lehetőség
- Változatos munkakör
- Szakmailag felkészült csapat

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre