Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Számviteli szakértő és kontroller

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.29.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

A PRÉMIUM Pénztárcsoport kollégát keres

azonnali kezdéssel számviteli szakértő és kontroller munkakörbe

Feladatok

  • A főkönyvi könyvelés folyamos ellenőrzése

  • Könyvelési feladatokat ellátó új munkavállaló felvétele esetén az adott munkakörre való betanítás

  • A negyedéves és éves zárlati munkákban való közreműködés (zárás-nyitás, jelentés kitöltés, beküldés, kiegészítő melléklet elkészítése)

  • Negyedéves jelentés és mérlegleltárak elkészítése

  • Jelentések elkészítése

  • Pénzügyi terv előkészítése

  • Számlatükör karbantartása

  • Riportok, kimutatások elkészítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség

  • Min. 3 éves tapasztalat pénzügyi területen,

  • MS Office magabiztos használata,

  • Banki programok ismerete,

  • Önálló, pontos, hatékony, igényes munkavégzés,

  • Csapatszellem

Előny

  • Medio ismerete

  • Önkéntes pénztári tapasztalat

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk

  • béren kívüli juttatások;

  • bónuszrendszer;

  • folyamatosan fejlődő, innovatív, stabil cég;

  • támogató vezetői és munkatársi szemlélet;

Munkába állás feltétele: erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Jelentkezését a pozíció megnevezésével, valamint a fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre várjuk!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre