Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Számviteli-pénzügyi ügyintéző

  • Marzek Kner Packaging Kft.
  • Békéscsaba, Békés
  • A hirdetés 22 napja lejárt

Marzek Kner Packaging Kft. a Marzek Group tagja, amely több mint 700 alkalmazottat foglalkoztat három országban együttvéve (Ausztria, Magyarország, Ukrajna). A fő termelési profilt a nagy tömegű papíralapú csomagolóanyag-gyártása jelenti.

Csapatunkba keressük

SZÁMVITELI-PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

munkatársunkat.

FŐ FELADATA LESZ:

A szervezet pénzügyi feladataiban való aktív részvétel, például:

  • vevői / szállítói számlák kezelése
  • nyilvántartások egyeztetése
  • kimutatások, jelentések elkészítése
  • leltározásban való részvétel
  • egyeztetések a kapcsolódó társterületekkel
  • aktív részvétel a napi számviteli feladatokban és a havi / éves zárási feladatokban

AMIT KÉRÜNK:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • megbízható, pontos munkavégzés
  • magabiztos számítógépes ismeretek
  • önálló munkavégzés  képessége

ELŐNY:

  • szakirányú munkatapasztalat

AMIT AJÁNLUNK:

  • stabil vállalati háttér és infrastruktúra
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos munka
  • versenyképes fizetés

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát.

Helyek Békéscsaba
Békés
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.12.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre