Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Számviteli munkatárs

  • Company_icon Consider Könyvelő Iroda Kft.
  • Location_icon XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 95 napja lejárt

A Consider Könyvelő Iroda Kft

Számviteli munkatársat

keres

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • Értéket teremtünk magunk és ügyfeleink részére
  • Olyan Ügyfélkörrel rendelkezünk, akik értékelik és elismerik a szolgáltatásainkat
  • Működésünk egyszerű elvekre épül, amely minden helyzetben biztonságot nyújt
  • Kiemelkedő csapatszellem, baráti, egymást támogató a munkahelyi légkör
  • Gondoskodunk munkatársainkról, támogatjuk az önálló munkavégzést és a személyes fejlődést
  • Nagy hangsúlyt fektetünk a mindennapi munka pozitív visszajelzésére
  • Minden hónapban lehetőséget biztosítunk képzésre, új készségek-, képességek elsajátítására
  • A képzések mellett rendszeresek csapatépítő programok, ahol elismerjük az elmúlt időszak teljesítményeit is
  • A cég több mint 10 éve van jelen a piacon, és kiemelkedő referenciákkal rendelkezik
  • Egyértelmű küldetésünk és jövőképünk biztosítja az irányt a cég, a munkavállalók, és az ügyfelek számára
  • Csatlakozz hozzánk, hogy Te is ennek a nagyszerű, stabil értékrenddel rendelkező csapat a tagja lehess!

Feladatok:

  • Számviteli bizonylatok rendszerezése
  • Számviteli bizonylatok rögzítése
  • Folyamatos együttműködés a csapat tagjaival
  • Egyéb, könyveléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Aktív részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban

Elvárások:

  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Középfokú közgazdasági/számviteli végzettség

Előny:

  • Könyvelő irodai tapasztalat
  • NOVITAX program ismerete

Munkavégzés helye:

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi elemző, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre