Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Számviteli és TB-munkaügyi munkatárs

  • A hirdetés 66 napja lejárt

Külföldi tulajdonú, piacvezető szállítmányozói Partnerünk részére

Számviteli és TB-munkaügyi munkatársat

keresünk

A munkakörhöz tartozó fő feladatok:

  • bérszámfejtési és munkaügyi feladatok
  • bejövő és kimenő dokumentumok könyvelése
  • jelentések, kimutatások, adatszolgáltatások előkészítése
  • adatok adminisztrációja a vállalatirányítási rendszerben
  • főkönyvelő munkájának szakmai támogatás

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség
  • min. 1 év szakmai tapasztalat számviteli / bérszámfejtési területen
  • felhasználói szintű, gyakorlott IT ismeretek
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • jó problémamegoldó készség

Jelentkezésénél előnyt jelent

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • német nyelv min. alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahely
  • jó megközelíthetőség (M3-as metró vonala)
  • színvonalas, modern irodai környezet
  • versenyképes havi fix bér+ átlagon felüli cafeteria

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Ügyintéző
Humán erőforrás > Személyzeti munkatárs
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő, Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre