www.cvonline.hu
Számviteli és kontrollig munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.09.02.
Jelentkezési határidő: 2016.09.06.
Hirdetés azonosító: 1073477
lejárt

(Bács-Kiskun)

Pozícióleírás
Unalmas mindig egy irodában ülni, szeretnél néha kimozdulni mert változatosságra vágysz és szeretsz vezetni is?
Kiskunfélegyházi ügyfelünk megbízásából keresünk olyan KÖNYVELŐ-KONTROLLER munkatársat akinek a hét nagy részében Kiskunfélegyházán kell dolgozni, de előfordulhat, hogy Felsőlajos/Újhartyánba is le kell járni.

Feladatok:

- főkönyvi könyvelési feladatok
- adóbevallások elkészítése
- gazdasági vezető munkájának támogatása
- riportok készítése (havi, negyedéves mérleg-eredménykimutatás, kintlévőségek, értékesítési, gyártási riportok)
- SAP bevezetésben való részvétel a jövőben

Követelmények
- mérlegképes könyvelői végzettség (felsőfokú végzettség előny)
- releváns szakmai tapasztalat könyvelés, riportkészítés területén
- középfokú üzleti angol nyelvismeret
- Excel tudás (SAP ismeret előny!)