Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Számviteli csoportvezető

  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

Kedves Csoportvezető Kolléga! Már a megszólításommal is azt szeretném sugallani számodra, hogy kiemelkedően fontos szerepet fogsz betölteni nálunk. Szenvedélyed a pénzügyi terület? Szereted a kihívásokat is? Akkor bátran olvass tovább! Itt nem csak a problémamegoldásban kamatoztathatod a tudásodat, hanem precizitásoddal és elhivatottságoddal komoly szakmai növekedést érhetsz el. Ha szívesen dolgoznál egy nyugodt, szmogmentes környezetben távol a fővárostól, akkor nincs más dolgod, minthogy elolvasod a rád vonatkozó feladatokat és referenciákat, mint

munkatárs.

Amit biztosan szeretnél tudni a feladatokról:

Könyvelő munkatársak napi munkájának irányítása, ellenőrzése;

Időszaki mérlek és eredménykimutatás készítése;

Adózásra vonatkozó jogszabályok betartása, betartatása;

Belső és külső (jogszabályi) határidők betartása, betartatása;

Hatósági ellenőrzések alkalmával teljeskörű képviselet;

Kapcsolattartás a külső könyvvizsgálóval;

Transzferár nyilvántartása és készítése, önköltségszámítás;

Vállalatirányítási rendszer fejlesztésének támogatása;

Riportok, illetve kimutatások készítése.

Amilyen tudással már biztosan rendelkezel:

Felsőfokú pénzügyi végzettséggel;

Mérlegképes könyvelői képesítéssel;

Legalább 3-5 év releváns vezetői tapasztalattal;

Erős számviteli ismeretekkel;

Jelentős szakértelemmel Excel területén (programozási szintű tudás nem szükséges);

Ami biztosan motiváló lehet a számodra:

Versenyképes juttatási csomag;

Jó hangulatú, proaktív csapat;

Hosszú távú munkalehetőség;

Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet.

Munkavégzés helye:

Szolnok

Ha már egy picit is felkeltette a hirdetés az érdeklődésedet, ne habozz, küldd el magyar vagy angol nyelvű önéletrajzodat a pozíció pontos megnevezésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre