www.cvonline.hu

Számviteli asszisztens

  • A hirdetés 882 napja lejárt

Munkakör: Számviteli asszisztens

Munkavégzés helye: Szeged
Jelentkezési határidő: 2015. augusztus 31.
Munkaidő: teljes munkaidő, napi 8 óra

Feladatok:

-  könyvelés támogatása (könyvelési bizonylatok kontírozása, rögzítése)
-  bérszámfejtéssel, munkaüggyel kapcsolatos adminisztratív, ügyviteli feladatok ellátása
-  számlázás
-  általános adminisztratív és klasszikus iroda feladatok ellátása

Elvárások:

-  szakirányú, legalább középfokú közgazdasági végzettség
-  1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
-  Ten-Soft könyvelő program ismerete
-  precizitás, megbízhatóság, tanulékonyság
-  önálló munkavégzés, csapatban való együttműködés
-  MS Office felhasználói ismeret (Excel, Word, Outlook)
-  jó problémamegoldó képesség

Előny:

-  mérlegképes könyvelői végzettség

Ami kínálunk:

-  stabil, hosszú távú munkaviszony
-  fiatalos, dinamikus csapat
-  alkalmazotti státusz
-  szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen, nettó bérigény megjelölésével.

Helyek Szeged
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő