Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Számviteli asszisztens

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.16.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Újrafelhasználható csomagolások terén piacvezető partnerünk keresi új munkavállalóját Számviteli Asszisztens pozícióba.

Ha a karrieredet egy barátságos és családias multinacionális vállalatnál szeretnéd elkezdeni vagy folytatni, akkor jelentkez

Pozíció leírása / Job description

Ha a karrieredet egy barátságos és családias multinacionális vállalatnál szeretnéd elkezdeni vagy folytatni, akkor jelentkezz bátran!

Mint számviteli asszisztens a következő feladataid lesznek:

Pénzügyi adminisztráció:
-bejövő és kimenő számlák regisztrálása, ellenőrzése
-főkönyvi számlák, szállítói állomány és követelések monitorozása

Reporting:
- management felé történő heti/havi riportokban való segédkezés

Kintlévőségkezelés:
-ügyfelek tájékoztatása a kintlévőségekről
-kintlévőségek monitorozása
-riportok készítése kintlévőségekről és az ügyfelek lehetséges fizetési problémáiról a manegement tagjai felé

Elvárások / Requirements

- felsőfokú szakképesítés pénzügy/számvitel területén
- preferáltan középszintű angol nyelvtudás
- felhasználó szintű Excel tudás
- precíz munkavégzés
- analitikus gondolkodásmód

Amit kínálunk / Offer

- stabil és családias multinacionális környezet
- barátságos csapat
- tréning lehetőség az angol fejlesztésére
- szakmai tréningek és fejlődési lehetőségek a cégen belül

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre