www.cvonline.hu

SZÁMLÁZÓ

  • A hirdetés 174 napja lejárt

A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

SZÁMLÁZÓ

Feladatok

  • Kimenő számlák kezelése;
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás;
  • Esetleges reklamáció kezelése;
  • Okmánypótlások kezelése.

Elvárások

  • Középfokú végzettség;
  • MS Office (Word, Excel) ismerete;
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Szükséges kompetenciák

  • Terhelhetőség, jó munkabírás;
  • Nyugodt, határozott személyiség;
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód;
  • Pontosság, megbízhatóság, jó kommunikációs készség, logikus gondolkodás;
  • Igényesség az elvégzett munkára, precizitás.

Amit a Waberer's kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Biztos munkaadói háttér.
Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre