Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Számlázási munkatárs
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2018.09.22.
Jelentkezési határidő: 2018.08.27.
Hirdetés azonosító: 1892837
lejárt
Európa egyik vezető adótanácsadó és könyvvizsgáló cége számára keresünk Számlázási munkatársat határozatlan időre.
  • Kimenő számlák teljes körű ellenőrzése
  • Vevő számlák kiállítása Munkaidő kimutatások kezelése
  • Számlák könyvelése, hiányzó igazolások beszerzése, nyomonkövetése
  • Engedményezések, kompenzálások elszámolása
  • Bejövő utalások vevő számlára allokálása
  • Havi zárási feladatokban való aktív részvétel
  • Magabiztos, aktív angol és/vagy német nyelvtudás
  • Minimum 1-2 év szakmai tapasztalat pénzügyi pozícióban
  • Precizitás, pontosság
  • Rugalmasság, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Professzionális munkakörnyezet, emberközpontú vezetéssel,
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség,
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási csomag
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Akár azonnali kezdés
Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.
Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre