Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Számlázási előadó

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Számlázási előadó (értékesítési területen)

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:

  • a felhasználók részére kiállítandó csatornahasználati díjszámlákkal kapcsolatos feladatok ellátása (közüzemi számlázás);
  • számlareklamációval kapcsolatos megkeresések feldolgozása;
  • a kiállított számlákkal, folyószámla-kezeléssel kapcsolatos kérdésekben való tájékoztatás nyújtása;
  • beérkezett hatósági és egyéb megkeresések feldolgozása;
  • kimutatások készítése;
  • bejelentések, kérelmek rögzítése, iktatása, dokumentumok átvétele, ellenőrzése, adminisztráció;
  • együttműködés más szervezeti egységekkel.

Számunkra az ideális jelölt:

  • középfokú végzettséggel,
  • MS Office felhasználói szintű ismeretekkel,
  • kiváló kommunikációs készséggel,
  • magas fokú stressz tűrő képességgel,
  • szolgáltatói szemlélettel rendelkezik;
  • továbbá:
    • gyorsaság, precizitás,
    • határozott fellépés,
    • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás,
    • rendszerben való gondolkodás,
    • mind csapatmunkára, mind önálló felelősségteljes munkavégzésre való képesség jellemzi.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • ügyviteli rendszer kezelésének ismerete,
  • hasonló munkakörben szerzett min. 1-2 éves tapasztalat (lehetőség szerint közüzemi szolgáltató cégnél).

Amit kínálunk:

  • összetett, változatos szakmai feladatok;
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál;
  • jóléti juttatások.

A jelentkezők önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre