Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Számlázási Adminisztrátor

  • Kelly Services
  • Budapest, Göd
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Elektronikai termékek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk

Számlázási Adminisztrátort

Feladatok:

  • Ellenőrizni a bejövő/kimenő számlákat
  • Komplex számlázási folyamatok koordinálása, önálló lebonyolítása
  • Az adott havi számlázásból kimaradt tételek összegyűjtése
  • Támogatni a Külső Üzletág Operation csapatának tevékenységét
  • Részvétel a hó/negyedév/év végi zárásban
  • Belső rendszerek használata
  • E-mailek ellenőrzése
  • Adatok feltöltése a Cello rendszerben
  • Közvetlen felettes által meghatározott ad hoc jellegű feladatok
  • Statisztikai riportok, ad hoc jellegű riportok készítése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Rugalmas, önálló, magad probléma megoldó képesség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • 1-2 év tapasztalat hasonló területen

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem + bónusz
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Multinacionális környezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest/Göd

Felmerülő kérdés esetén kérjük, keresse munkatársunkat: Római Nikolett.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Göd
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre