www.cvonline.hu

Számlavezető munkatárs - Gyömrői fiók

OTP Bank NyRt.
Régió: Gyömrő, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2018.07.21.
Jelentkezési határidő: 2018.08.15.

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

FELADATOK:

  • Számlaforgalom kezelése, lekötött betétek, követelések, átutalások kezelése, zárolások és azok feloldása, terhelések és jóváírások számítógépes könyvelése.
  • Számlákhoz kapcsolódó szolgáltatások ügyintézése.
  • Készpénzforgalom bonyolítása.
  • Banki- és bankcsoporti termék- és szolgáltatásértékesítés.
  • Ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés.

AKIT KERESÜNK:

  • Középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Értékesítési szemlélet.
  • Ügyfélközpontúság.
  • Teljesítményorientáltság.

AMIT ELŐNYNEK TARTUNK:

  • Hasonló területen/ értékesítésben szerzett gyakorlat.
  • Felsőfokú végzettség.
  • Államilag elismert nyelvvizsga.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat
Helyek Gyömrő
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki asszisztens, Banki értékesítő, Bankpénztáros, Befektetési tanácsadó
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó, Pénzügyi értékesítő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre