Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Számlavezető munkatárs (Debrecen)

OTP Bank NyRt.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.06.24.
Jelentkezési határidő: 2019.07.13.

OTP Bank Nyrt.

A Debrecen Pásti utcai Fiókunkban az alábbi munkakörben keresünk munkatársat:

Számlavezető munkatárs

Feladatok:

  • banki, bankcsoporti termékek és szolgáltatások értékesítése
  • számlavezetési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • banki tranzakciós műveletek elvégzése
  • készpénzforgalom kezelése

Akit keresünk:

  • legalább középfokú gazdasági/pénzügyi vagy egyéb felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezik
  • munkájában pontos és megbízható
  • eredmény- és teljesítményorientált
  • ügyfélcentrikus, jól kommunikációs készséggel bír
  • gyorsan sajátítja el az új ismereteket
  • gyakorlott számítógép felhasználó

Amit kínálunk:

  • teljesítmény alapú versenyképes juttatások
  • folyamatos szakmai és személyes fejlődés, korszerű képzési lehetőségek
  • motiváló erkölcsi elismerési rendszer

Jelentkezési határidő: 2019. július 13.

A jelentkezésekhez önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki asszisztens, Banki értékesítő
Értékesítés / Kereskedelem > Pénzügyi értékesítő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi tanácsadó
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre