Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Számlavezetési tanácsadó

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.06.24.
Jelentkezési határidő: 2019.07.13.

Az OTP Bank Nyrt. Nagyvállalati Igazgatósága munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Nagyvállalati számlavezetési tanácsadó

Az OTP Bank Nyrt. Nagyvállalati Igazgatóságának célja új ügyfélkapcsolatok kiépítése hazai és nemzetközi nagyvállalati ügyfelekkel, ügyfélcsoportokkal, számukra aktív és passzív banki és bankcsoporti termékek biztosítása, csoportszintű ügyfélkiszolgálás biztosítása.

Feladatok:

  • Számlanyitások, számlavezetési szolgáltatások végzése nagyvállalati ügyfélkör részére
  • Számlák feletti rendelkezések, állandó és eseti megbízások, felhatalmazások kezelése, igazolások kiadása
  • Fizetési forgalommal kapcsolatos megbízások bonyolítása
  • HUF és valuta készpénzforgalom bonyolítása
  • Ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés
  • egyéb számlavezetéshez kötődő ügyfélkapcsolati teendők

Munkakör betöltéséhez szükséges követelmény:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • legalább középfokú, szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás

A munkakör betöltésénél előnyt jelent, de nem elvárás:

  • felsőfokú végzettség
  • szakmai angol nyelvtudás
  • 1-3 év számlavezetési területen szerzett banki gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Belvárosi iroda
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Egy kiváló csapat megbecsült tagjaként történő munkavégzés
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest, V. Bajcsy-Zsilinszky út 24.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő, Bankpénztáros
Értékesítés / Kereskedelem > Pénzügyi értékesítő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi tanácsadó
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre