Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Számítógép telepítő munkatárs- diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 15 napja lejárt

Számítógép telepítő munkatárs

Van némi PC-s ismereted?
Szeretnéd hasznosítani ezt az ismeretet?

Feladatok:

  • Fővárosi intézmény teljes PC állományának Windows 10-re frissítése
  • A feladat során a felhasználói adatok megőrzésének biztosítása

A feladat nagyvállalati környezetben történik, ennek megfelelően a telepítés menete pontos, előzetesen leoktatott és begyakorlott módon, képzett kollégák irányítása alatt történik, Budapest több pontján.

Elvárások:

  •  Folyamatban lévő informatikai tanulmányok nappali tagozaton (aktív/passzív)

 Partnerünk az utazási időt is fizeti és a helyi bérletet is biztosítja!

Munkaidő: hétköznaponként 08:00-tól 16:30-ig

Heti óraszám

32 - 40 óra

Munkavégzés helye

Fővárosi Közterület épületei

Fizetés

Br. 1500 Ft/óra

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Számítógépes technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.09.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre