Számítástechnikai munkatárs (szoftverfejlesztő, programozó) - Békéscsaba

  • A hirdetés 42 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Orosházán működő vállalatunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Számítástechnikai munkatárs (szoftverfejlesztő, programozó)

Feladatok:

  • Közvetlen termelést kiszolgáló informatikai-rendszer üzemeltetése.
  • Termelésirányítási szoftverek üzemeltetése és karbantartása.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki informatikai végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Programozási ismeretek (C#,előny:Delphi)
  • Adatkezelési ismeretek (MySQL, MsSQL, ORACLE)

Amit kínálunk

  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Békéscsaba
Békés
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2017.12.04.