www.cvonline.hu

Számadó és jegypénztáros (Budapest TSZVI)

  • A hirdetés 117 napja lejárt

MÁV-START Zrt.
Számadó és jegypénztáros

Helység
Tnafolyam helyszíne: Budapest, Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár, Dunavarsány, Dömsöd, Székesfehérvár
Terület
Személyszállítás
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • belföldi menetjegyek, havi jegyek, felárak értékesítése, csoportos utazások elszámolása, valamint a visszatérítések, kártérítési igények kezelése
  • az utazóközönség részére tájékoztatás nyújtása a menetrendről, a jegyárak mértékéről, az igénybevehető kedvezményekről
  • személypénztári tevékenységhez kapcsolódó számadások, nyilvántartások naprakész, pontos vezetése, el- és leszámolási tevékenység végzése, a napi készpénzbevételek beszállításának teljesítése

A munkakör betöltésének feltételei

Ha szeret emberekkel beszélgetni, szívesen ad tájékoztatást és képviseli Társaságunkat nap mint nap, jelentkezzen most.
A szakmai ismeretek elsajátítására 5 hónapos tanfolyamot biztosítunk, melyre a jelentkezés feltételei a következők:

  • érettségi bizonyítvány
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • már a képzés időtartama alatt is munkaviszony és megbízható jövedelem biztosítása: bruttó 180.500 Ft/hó kezdő alapbér
    versenyképes juttatási csomag (Cafetéria: bruttó 271.000 Ft/év + SZÉP Kártya: nettó 92.900 Ft/év) már a tanfolyam idejére is
  • utazási kedvezmény a családtagok részére is

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár, Dunavarsány, Dömsöd, Székesfehérvár

Tanfolyam helyszíne: Budapest
Tanfolyam kezdete: 2018. május
Tanfolyam időtartama: 5 hónap

2018.04.24.

Bővebb felvilágosítást ad
Binszki Györgyi Klára 1/511-7132 / 01/71-32
Siska Csilla +36 (30) 374 9275

Helyek Mosonmagyaróvár
Dunavarsány
Dömsöd
Székesfehérvár
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.03.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre