Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szállodai recepciós

  • MSF Hotel Management Kft.
  • Sopron, Győr-Moson-Sopron
  • A hirdetés 64 napja lejárt

A soproni Hotel Szieszta folyamatosan bővülő csapatában kollegákat  keres az alábbi munkakörben:

Szállodai Recepciós

A LEENDŐ MUNKATÁRSAK FELADATAI:

  • A vendég érkezésének előkészítése
  • Az érkező vendég fogadása, check-in
  • A vendégek tájékoztatása, kérdéseik megválaszolása, kéréseik megoldása
  • Városnéző túrák közvetlen értékesítése
  • Foglalásokkal, szálláshelyértékesítéssel kapcsolatos ügyintézői feladatok ellátása
  • Kiegészítő adminisztrációs feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1-3 éves munkatapasztalat, vagy pályakezdő
  • Német és/vagy angol nyelv középfokú ismerete
  • Számítógép felhasználói szintű, biztos ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Magabiztos, ugyanakkor udvarias fellépés
  • Vendégközpontú gondolkodás
  • Önálló munkavégzés, megoldásorientált hozzáállás
  • Rugalmas időbeosztás

A JELENTKEZÉSNÉL ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú képzettség
  • Hostware ismerete
  • További nyelvek ismerete
  • Szakirányú tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Ország más területéről érkezőknek térítésmentes bentlakás
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör

MUNKAIDŐ:

  • Rugalmas, különböző műszakokban (hétvégi munkavégzés is)

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Sopron

Helyek Sopron
Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Recepciós, Regisztrátor
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szállodai adminisztrátor, Szállodai recepciós
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.10.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre