Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szállodai recepciós

  • Mátyás Király Gyógy- és Wellness Hotel ***superior
  • Hajdú-Bihar, Hajdúszoboszló
  • A hirdetés 26 napja lejárt

A hajdúszoboszlói Mátyás Király Gyógy- és Wellness Hotel felvételt hirdet

szállodai recepciós

munkakörbe.

Feltételek:

  • szakirányú min. 2 éves tapasztalat,
  • angol nyelvtudás.

Előny:

  • Flexys rendszer ismerete, orosz/ukrán/román nyelvtudás.

Munkaviszony jellemzői:

  • 8 órás munkakör, határozatlan idejű munkaviszony.

Jelentkezéseket fényképes önéletrajz formájában várjuk.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Hajdú-Bihar
Hajdúszoboszló
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós, Regisztrátor
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szállodai recepciós
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre