Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szállodai karbantartó

  • Tó Hotel Kft.
  • Nógrád, Bánk
  • A hirdetés 19 napja lejárt

munkatársat keresünk!

Karbantartó munkatársat keresünk a Bánki-tó partján található Tó Wellness Hotelbe.

Szállás vagy útiköltség támogatás biztosított!

Feladatok:

  • A szálloda lakó-, és kiszolgálóegységeinek napi szintű ellenőrzése, karbantartása
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
  • A gépek, berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése
  • Gépbeállítások, géptisztítások
  • Meghibásodott gépek javítása, hibaelhárítások elvégzése
  • Karbantartási tervek végrehajtása
  • Javaslattétel a hatékony működésre
  • Karbantartáshoz, javításhoz kapcsolódó dokumentációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés, rugalmasság
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Igényesség önmagára és munkájára
  • Jó szervezőkészség
  • Tanulási készség

Előnyt jelent:

  • Épületgépészeti berendezések üzemeltetésében, javításában, karbantartásában szerzett több éves tapasztalat
  • Villanyszerelésben, elektronikai berendezések javításában szerzett tapasztalat ill. villanyszerelő vagy elektronikai műszerész végzettség
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Informatikai ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Épület-felügyeleti rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kiemelt jövedelem megegyezés szerint
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • változatos feladatok

Kezdés: azonnal

Munkavégzés helye: Tó Wellness Hotel, Bánk, Nógrád megye

Várjuk a jelentkezéseket!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Nógrád
Bánk
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Épületkarbantartó, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre