Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szállítmányozó

  • Ekol Logistics Kft.
  • Budapest, Pest, XXI. kerület
  • A hirdetés 42 napja lejárt

Az EKOL Logistics Kft. munkatársakat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a logisztikai partnerekkel a szállítások bonyolítása kapcsán
  • A fuvar feladatok határidőben teljesítésének megszervezése és bonyolítása alvállalkozók bevonásával
  • Megbízások küldése az alvállalkozók részére
  • A megbízás végrehajtására vonatkozó információk rögzítése a vállaltirányításirendszerben
  • A feladat teljesítését igazoló dokumentumok begyűjtése az alvállalkozóktól
  • Felelős a szállítási költségek minimalizálásáért, a pénzügyi eredményességért
  • Felelős a végrehajtás során felmerülő rendkívüli költségek elkerüléséért, azok ellenőrzéséért, illetve a többlet költségek rögzítéséért a vállalatirányítási rendszerben

Elvárások:

  • Belföldi és / vagy Nemzetközi közúti szállítás területén fuvarszervező munkakörben szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Angol nyelv aktív használata
  • Informatikai ismeret (MS Word, Excel, Internet, Levelezési rendszerek)

Kompetenciák:

  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • Rugalmasság
  • Alkalmazkodó készség
  • Stressztűrő készség
  • Jó kommunikációs képességek
  • Erős csapatszellem
  • Ügyfél orientáltság

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Egyéb európai nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Bónusz rendszer
  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Csepel

Helyek Budapest
Pest
XXI. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Speditőr, Szállítási menedzser, Szállítási projekt menedzser, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre