Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szállítmányozó

  • A hirdetés 232 napja lejárt

EKOL

Az EKOL 1990-ben kezdte meg működését mint logisztikai szolgáltató és jelenleg már 15 országban van jelen irodáival. Az EKOL egyike a vezető integrált logisztikai szolgáltatóknak Európában és Törökországban, több mint 750.000 m²  fedett raktárterülettel Törökországban, Németországban, Olaszországban, Görögországban, Franciaországban, Ukrajnában, Bosznia-Hercegovinában, Romániában, Magyarországon, Spanyolországban, Lengyelországban, Csehországban, Bulgáriában, Iránban és Szlovéniában több mint 6500 munkatárssal.

Törökországi és európai elosztóközpontjaival, fiatal és környezetbarát flottájával, 6 Ro-Ro hajójával, heti 48 irányvonatával az EKOL szállítmányozási, raktározási, külkereskedelmi és ellátási lánc menedzsment megoldásokat kínál partnereinek.

 Az EKOL kiemelt figyelmet fordít a környezetvédelemre és folyamatosan bővíti intermodális lehetőségeit, aminek köszönhetően számos előnyt realizál nem csak környezetvédelem terén, de pénzügyi, gépjárművezető, és napi operáció szempontból is, miközben fiatal flottája több mint 5 500 saját eszközből áll. Az intermodális megoldások által nyújtott környezetvédelmi externáliáknak köszönhetően az EKOL minden hónapban 230,000 fát ment meg.

Az EKOL Logistics Kft. munkatársakat keres

Feladatok:

  • Árajánlatok kiküldése, nyomonkövetése
  • Fuvarozói ajánlatkérések begyűjtése
  • Megbízások fogadása és kezelése, a számítógépes vállalatirányítási szoftverben történő rögzítése, fuvarmegbízások kiküldése
  • A fuvarfeladat megvalósítása, nyomonkövetése, teljesítése
  • Partnerkapcsolatok kezelése - fuvarozókkal és logisztikai ügyfelekkel történő napi kapcsolattartás, akár személyes találkozók, tárgyalások szervezése
  • Nyilvántartások, adatbázisok vezetése, karbantartartása (raktártábla, vállalatirányítási szoftver)

Elvárások:

  • Belföldi és/ vagy Nemzetközi közúti szállítás területén fuvarszervező munkakörben szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Angol nyelv aktív használata
  • Informatikai ismeret (MS Word, Excel, Internet, Levelezési rendszerek)

Kompetenciák:

  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • Rugalmasság
  • Alkalmazkodó készség
  • Stressztűrő készség
  • Jó kommunikációs képességek
  • Erős csapatszellem
  • Ügyfél orientáltság
  • Lojalitás

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Egyéb európai nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix jövedelem
  • Bónusz rendszer
  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Csepel

Helyek Budapest
Pest
XXI. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Speditőr, Szállítási menedzser, Szállítási projekt menedzser, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.01.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre