Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szállítmányozó / fuvarszervező

  • Boschung EJT Kft.
  • Dévaványa, Békés
  • A hirdetés 117 napja lejárt

SZÁLLÍTMÁNYOZÓ / FUVARSZERVEZŐ

Elvárások:

  • Szállítmányozási és nemzetközi közúti fuvarozási területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás, második nyelv ismerete előny
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Jó szervezői és problémamegoldó képesség, mind önállóan, illetve csapattal együttműködve
  • Biztos számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, Adatbázis kezelés…)
  • EKÁER ismerete

Feladatok:

  • Napi ügyviteli feladatok
  • Fuvarfeladatok optimalizálása, problémák gyors, hatékony megoldása
  • Nemzetközi fuvarfeladatok lebonyolítása és nyomon követése, fuvarokmányok kezelése
  • Heti, havi riportadatok készítése
  • Új lehetőségek felkutatása
  • Alkalmanként fordítási feladatok elvégzése

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Fiatalos csapat
  • Megállapodás szerinti bérezés
  • Útiköltség támogatás

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségekre elektronikusan küldheti:

vagy:

Boschung EJT Kft. 5510 Dévaványa, Eötvös u. 89.

Helyek Dévaványa
Békés
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.09.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre