Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szállítmányozást támogató adminisztrátor

  • Ekol Logistics Kft.
  • Budapest, Pest, XXI. kerület
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Az EKOL Logistics Kft. munkatársakat keres

munkakörbe

Feladat:

  • Adminisztratív feladatok elvégzése a vállalatirányítási rendszerben
  • Szerződésekkel kapcsolatos adatok, módosítások rögzítése
  • Kimenő számlázás, bejövő számlák kezelése, különböző elszámolások készítése
  • Okmányok, dokumentumok kezelése, csoportosítása, különöböző riportálási feladatok
  • A hozzá rendelt szállítások követése, GPS adatok, e-mail és telefonos kommunikáció alapján
  • Követési információk szolgáltatása
  • Szállítási dátumok és események frissítése
  • Szállítmányok földrajzi információinak rendszeres frissítése
  • Rendkívüli esemény esetén koordinátor informálása

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Angol középszintű nyelvtudás
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Adminisztrátori feladatkörben eltöltött tapasztalat
  • Precíz, pontos és gyors munkavégzés
  • Monotonitás tűrés, terhelhetőség
  • Megbízhatóság
  • Két műszakos munkakör

Amit kínálunk:

  • Modern, stabil hátterű munkakörnyezet
  • Fiatalos, produktív légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lehetőség nemzetköziteam-ben történő munkavégzésre

Munkavégzés helye: Csepel

Helyek Budapest
Pest
XXI. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre