www.cvonline.hu

Szállítmányozási Ügyintéző

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 10 napja lett aktiválva

Egyik globális multinacionális partnerünkhöz keresünk pályakezdő vagy tapasztalt szállítmányozási ügyintéző munkatársat egy komplex feladatkörrel járó munkakörbe. Amennyiben kész vagy a következő lépést megtenni karrieredben, vagy szeretnéd pályafutásodat egy multinacionális vállalatnál elkezdeni, várjuk jelentkezésedet!

Helyszín:

Budapest - XXIII. kerület

Feladatok:
  • Nemzetközi export és import fuvarok teljes körű megtervezése és megszervezése
  • Szükséges dokumentumok előállítása (árajánlatok, vámkezeléshez szükséges dokumentumok, stb.)
  • Minden szállítmányozással kapcsolatos dokumentum felügyelete, rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Szállítmányozás folyamatos nyomon követése
  • Folyamatos kapcsolattartás alvállalkozókkal és meglévő ügyfelekkel egyaránt
  • Ügyfélkör bővítése
  • Felmerülő problémák esetén gyors és hatékony megoldás kidolgozása
Elvárások:
  • Hasonló területen szerzett befejezett tanulmányok
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás!
  • Egyéb idegennyelv haladó szintű ismerete előnyt jelent
  • Kitűnő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Magas fokú rugalmasság, pörgős, dinamikus személyiség
  • MS Office ismeretek
  • Szállítmányozásban szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai kihívások
  • Modern irodai környezet
Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2018.08.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre